برای حفظ دربهای ضد حریق باید 4 واقعیت ضروری را بدانید

درب ضد سرقت
با خرید درب ضد سرقت سرمایه گذاری کنید
فوریه 2, 2020
درب چوبی سفید برای خانه شما
درب چوبی سفید برای خانه شما آیا مناسب است ؟
فوریه 3, 2020
درب-ضد-حریق

درب ضد حریق

امروزه به دلیل وقوع فاجعه هایی مربوط به آتش سوزی در همه ی دنیا ، ایمی آتش سوزی از هر موضوعی مهمتر و ضروری تر میباشد ، موضوعی است که نه تنها قلب و احساس شما را تحت تاثیر قرار میدهد بلکه باعث ضررهای جبران ناپذیری میشود .

وقتی صحبت از امنیت به میان میاید همه شما به دو چیز فکر میکنید ، امنیت جان خود و خانواده خود ، امنیت خانه ی شما : که همه شما جان خود را به خانه ترجیح میدهید ، مگر چیزی در دنیا مهم تر از جان شما هم هست ؟

و اما شما برای ایمنی در برابر آتش ، میتوانید از یک درب ضد حریق استفاده کنید ، درب ضد حریقی که معروف به درب ضد آتش میباشد ، که شما با مطالعه پست درب ضد حریق ما به مهم بودن آن پی خواهید برد.

شنیدین در مواقع سخت و حساس میگویند “جان خود را بردار و برو” این گفته در مواقع ای مانند آتش سوزی مهم ترین چیزی است که باید به آن فکر کنید ، اما بهتر است به این هم فکر کنید که آتش سوزی اجازه ی فرار و خلاصی را به شما نمیدهد و به سرعت انفجار پیدا میکند و همه جا را در بر میگیرد. پس باید چیکار کرد ؟ چه راه حلی برای این مشکل است ؟

بخوانید :   درب ضد سرقت ارزان استان گلستان گرگان

راه حل فقط و فقط خرید درب ضد حریق میباشد ، این درب شما را نجات میدهد (برای شما زمان فرار میخرد) و اما وقت آن رسیده که بریم سراغ موضوع اصلی جستجوی شما دوستان ، حقایق ضروری که باید در حفظ درب ضد حریق بدانید!! با ما همراه باشید 🙂

نصب و راه اندازی درب ضد حریق

در صورت رخ دادن بدترین اتفاق ، داشن دربهای ضد حریق مناسب ، معتبر و نصب شده میتواند ضمانت جان شما باشد ، داشتن درب ضد حریق در هر ملک مسکونی و یا مجتمع ها از واجبات میباشد ، اما چگونه آنها را نصب کنید و  چگونه آنها را حفظ کنید؟

متخصص مشاوره در مورد درب ضد حریق

ما در doorisgroup متخصص با مجرب و پرتلاشی داریم که در زمینه کمک به مشتریان در مورد درب ضد حریق وضد آتش همیشه آماده به خدمت هستند ، بنابراین شما می توانید راهنمایی مفیدی را برای انتخاب دربهای آتش و چگونگی نصب دربهای ضد حریق خود در مرکز اطلاعات و وبلاگهای ما مشاهده کنید و اگر در ادامه مطلب بخوانید ، نکات برتر ما برای نگهداری دربهای ضد حریق خود را پیدا خواهید کرد.

چگونه دربهای ضد حریق خود را حفظ کنیم؟

برای حفظ دربهای ضد حریق خود شما نیازی به یک فرآیند پیچیده ندارید ، اما شما به طرحی نیاز دارید تا اطمینان حاصل شوید که دربهای آتش شما به طور مرتب بررسی می شوند تا در صورت بروز آتش سوزی حداکثر محافظت را ارائه دهند و مانند آنچه باید انجام دهند ، حاضر شوند.

آنچه باید مورد بررسی قرار گیرد این است که درب با اجزای مناسب ترمیم شود و اقدامات مناسب را انجام دهید. بنابراین ، اگر می خواهید دربهای آتش خود را به طور مؤثر حفظ کنید ، اطمینان پیدا کنید که با چهار واقعیت اساسی درب ضد حریق ما آشنا هستید.

4 واقعیت اساسی برای حفظ دربهای ضد حریق شما

1.شما یک تعهد قانونی دارید:

ماده 17 دستورالعمل ایمنی در برابر آتش ، شرط قانونی را برای اطمینان از نصب و راه اندازی درهای آتش سوزی ، ضروری می سازد ، بنابراین در صورت استفاده باید قوانین اجرا شود (در صورت عدم استفاده ، نیازی به اجرای قوانین نمیباشد)

2.هر شش ماه یکبار باید درب مورد بررسی قرار گیرد:

بهترین تمرین برای درب های ضد حریق ، بررسی آنها میباشد که لازم است دو بار در سال انجام شود ، اگرچه در مورد ساختمانهای تازه ساخت ، این کار باید بیشتر باشد.
شما باید جریان افرادی را که ساختمانهای شما دارند و در آنجا تعداد زیادی از مردم از درب مخصوص آتش سوزی استفاده می کنند و همیشه در حال رفت و آمد هستند را بررسی کنید ، شاید لازم باشد که هر هفته یک بار این کار صورت بگیرد ، و این بررسی به میزان رفت و آمد و استفاده بستگی دارد (در صورت استفاده زیاد ممکن است درب دچار آسیب شود به همین دلیل لازم است بررسی شود و مشکلات برطرف شود)

3.کلیه قسمت های درب ضد حریق باید بررسی شود:

انجام بازرسی درب ضد حریق کار کاملی است. نه تنها از نظر قانونی الزامی است و باید یان کار توسط فردی متخصص و حرفه ای انجام شود، بلکه تمام قسمتهای مونتاژ درب و مجموعه درب اطراف آن را نیز در بر می گیرد و حتما باید بررسی شود تا جلوی بزور مشکلات بعدی گرفته شود ،به عنوان مثال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که فاصله بین قاب و درب به اندازه مناسب باشد ، که مهر و موم درون و دود در جای خود قرار داشته باشد و آسیب نبیند که درب دارای علامت مناسب است .
و اینها فقط برخی از تعهدات شما هستند بررسی نکردن کلیه عناصر مورد نیاز به طور کامل و در بازه های زمانی مناسب ، نه تنها مشکلات قانونی برای شما در بر خواهد داشت بلکه جان شما را به خطر خواهد انداخت.برای اطمینان از این که هیچ چیزی را از دست نمی دهید ، چرا از یک فرد مختصص استفاده نکنید ؟ بله درست است فردی که وارد به درب ضد حریق باشد بهترین گزینه است تا خیال شما را بابت درب منزلتان برطرف کند.

4.شما باید سازگاری قطعات را ایجاد کنید

اگر یک درب ضد حریق نیاز به تعمیر دارد ، مطمئناً باید این کار را در اسرع وقت انجام  گیرد ، با این وجود ، لازم است اطمینان حاصل کنید که اجزای و مواد مناسب برای این کار را در اختیار دارید. در مورد دربهای آتش ، سازگاری اجزای مورد استفاده ضروری است ، زیرا اگر آنها با درب آتش سازگار نباشند و همچنین اگر جزء دارای درجه آتش نشانی نباشند ، به این معنی است که درب ضد آتش نمی تواند آنطور که باید عمل کند. با چک کردن برگه اطلاعات گواهینامه آتش می توانید تعیین کنید که قسمت های مربوط به دربهای آتش شما مناسب است. اگر برگه اطلاعات گواهی آتش سوزی مشخص نیست ، یا سؤال دیگری دارید ، بهتر است با سازنده درب ضد حریق در ارتباط باشید.
در این پست فکر میکنم که اطلاعات کاملی درباره حفظ دربهای ضد حریق در اختیار شما گرفته شد ، با این حال اگر نمیتوانید آنچه را که در نظر شما بود در این جستجو پیدا کنید . پیشنهاد میکنیم که سوالات خود را با ما مطرح کنید تا در مدت زمان کمکی به جواب خود برسید.
 و همچنین میتوانید با مختصصان ما در گروه صنعتی doorisgroup در ارتباط باشید و بهترین درب ضد حریق ارزان قیمت را برای خانه ی خود خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *