رنگ درب داخلی منزل شما در مورد شما چه میگوید؟

درب چوبی سفید برای خانه شما
درب چوبی سفید برای خانه شما آیا مناسب است ؟
فوریه 3, 2020
درب ضد سرقت
5 نکته درب ضد سرقت که باید بدانید:)
فوریه 5, 2020
انتخاب-رنگ-مناسب-برای-درب-داخلی

انتخاب رنگ مناسب برای درب داخلی منزل

رنگ درب داخلی شما میتواند بسیار آشکار باشد ، این امر نه تنها مورد توجه شما و دوستانتان قرار میگیرد بلکه یکی از مهم ترین مولفه های اصلی ای است که تاثیر به سزایی در زیبایی خانه شما میگذارد ، اینکه درب منزل شما چه رنگی باشد ؟ به سلیقه و دکوراسیون خانه ی شما بستگی دارد ! هر خانه ای با یک رنگی فوق العاده میشود (برای فوق العاده شدن باید با رنگ ها و اینکه هر رنگی چه چیزی در ذهن های بیننده ایجاد میکند آشنا شوید ، بعد میتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب رنگ درب داخلی منزل خود بگیرید ) رنگ درب ، شخصیت و سلیقه ی مالک خانه را بیان میکند “در انتخاب رنگ دقت لازم را داشته باشید ”

رنگ درب داخلی ، اولین چیزی است که هر مهمانی به آن توجه میکند و در مورد شما قضاوت میکند، پس بیش از آنجه شما فکر میکنید رنگ مهم است .

سبک و طراحی درب هم در زیبایی نقش بسیار مثبت و مهمی دارد اما توجه داتشته باشید که رنگ هم مهمترین ملاک زیبایی است .

انتخاب رنگ مناسب برای درب داخلی منزل(با رنگها آشنا شوید)

  • رنگ قرمز

قرمز رنگی است که قدرتمندی صاحبان خانه را به نمایش میگذارد و رنگی پرطرفدار میباشد (همه ما رنگ قرمز را دوست داریم)اما هر طرحی یک رنگی را میپذرید ، یعنی هر طرحی برای یک رنگ قشنگ است و قرمز بیشتر برای خانه های که نمای روشنی دارند توصیه میشود.

رنگ قرمز ، رنگ سنتیی است که به عنوان بهترین رنگ برای درب چوبی داخلی توصیه میشود ، پس همانطور که گفته شد قرمز ، قدرت و زندگی را به همراه دارد(افراد قوی و دارای ذهن مثبت ترجیحا به دنبال رنگ قرمز میباشند)

بخوانید :   درب ضد سرقت از جنس استنلس استیل در برابر آلومینیوم : کدام یک برای خانه شما بهتر است ؟

علاوه بر قدرت ، رنگ قرمز حس زندگی را به آدم منتقل میکند و آرامش باورنکردنیی به دنبال دارد.

درب-داخلی-قرمز

درب داخلی رنگ قرمز

  • رنگ آبی

آبی هم مانند بسیاری از رنگ های مزیت منحصر به فرد خود را دارد ، یک رنگ آبی تیره  نشانگر آرامش و امنیت است و به بازدید کننده  و کسانی که برای اولین بار به خانه ی شما قدم میگذارند حس پناهگاهی را به آنها میبخشد به طوری احساس میکنند که در خانه ی خود هستند ، رنگ آبی اگر با کمی رنگ سفید در اطراغف آن احاطه شود ، ترکیب جالب و زیبایی را به وجود می آورد. (از رنگ روشنی چون آبی بیشتر برای درب داخلی اتاق خواب استفاده میشود)

و اما رنگ آبی روشن سایه غیر معمول برای درب به وجود می آورد و همچنین اگر بخواهید از دید سنتی به آن توجه کنید بسیار عالی به نظر میرسد.رنگ آبی به دیگران نشان میده که شما به دنبال آرامش هستید و همچنین آدم خونگرم و مهمان نوازی هستید و همین باعث جلب توجه بسیاری میشود.

درب-داخلی-رنگ-آبی

درب داخلی رنگ آبی

  • رنگ سیاه

یک درب سیاه ، نشان دهنده ی جدی بودن صاحبان خانه و همچنین غرور آتهاست.

رنگ سیاه در حین اینکه بسیار رنگ پیچیده است ، اما رنگ سیاه اغلب یک انتخاب عالی بخصوص برای افرادی که جدی هستند .

درب-داخلی-چوبی-سیاه

درب داخلی رنگ سیاه

  • رنگ سفید

رنگ سفید رنگی بسیار سنتی است و آرامش زیادی را به افراد منتقل میکند و این حس را به دیگران منتقل میکند که شما به دنبال ارامش خود و دیگران هستید ، رنگ سفید نشانه ی سلیقه ی زیاد شماست (خوش سلیقه بودن شما را نشان میدهد)

بخوانید :   خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان

رنگ سفید هم مانند رنگ آبی روشن نیاز به مراقبت بالایی دارد ، چرا که رنگ های روشن زودتر از بقیه رنگ ها کثیف میشوند و باید حواستان باشد که این لکه ها به چوب درب لطمه وارد نکند.

اگر تصمیم خود را برای انتخاب رنگ درب گرفته اید و همین طور معتقد هستید رنگ سفید برای شما بهترین گزینه است اما باز هم دچار کمی سردرگمی هستید و نمیدانید که رنگ درب سفید برای دکوراسیون خانه شما  مناسب هست یا خیر ، میتوانید با خواندن پست قبلی ما (درب چوبی سفید برای خانه شما آیا مناسب است) تصمیبم نهایی خود را بگیرید.

درب-داخلی-چوبی-سفید

درب داخلی رنگ سفید

  • رنگ خاکستری

رنگ خاکستری از محبوبیت زیادی برخوردار میباشد و میتواند یک انتخاب متنوع و جالب برای شما باشد.

رنگ خاکستری به مردم میگوید که شما محتاط هستید و پیشرفته بودن خانه شما را نشان میدهد و به همه میگوید که شما دوست دارید در روند زندگی خود بسیار شیک و عالی بنظر برسید به طوری که مهمانان با ورود به منزل شما انتظار داشته باشند که حتما به آنها خوش می گذرد و سرگرم میشوند !

درب-داخلی-رنگ-خاکستری

درب داخلی رنگ خاکستری

  • رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای روشن نشان دهنده آرامشی که آن خانه دربردارد دارد و همچنین خوش سلیقه بودن مالک خانه را به نمایش میگذارد ، رنگ قهوه ای در همه جا قابل استفاده است چه درب چوبی حمام  ، درب چوبی سرویس بهداشتی ، درب چوبی داخلی منزل و همچنین اتاق ها .

رنگ قهوه ای تیره هم سخت گیر بودن مالک خانه را به شما گوشزد میکند ، اینکه در ارتباط با آنها باید نهایت دقت را داشته باشید.

درب-داخلی-رنگ-قهوه-ای

درب داخلی رنگ قهوه ای

  • رنگ سبز

درب داخلی سبز به طور سنتی رنگی هماهنگ است که به مردم می گوید شما محیط زیست را دوست دارید و از طبیعت قدردانی می کنید. یک رنگ آرام و ارگانیک که نشان میدهد آرامش از هر چیزی برای شما مهم تر است و همیشه و در همه جا به دنبال آرامش هستید.

رنگ سبز میتواند یک رنگ موفق و انتخاب خوبی به نظر برسد البته برای افرادی که طبیعت و رنگ سبز را دوست دارند.

درب داخلی رنگ سبز

درب داخلی رنگ سبز

  • رنگ زرد

رنگ زرد ، رنگی است که فریاد میزد شما عاشق رنگ های روشن و شاد هستید و همچنین به دیگران نشان میدهد که شما فردی شاد و با سلیقه هستید .

بخوانید :   مراقبت از درب ضد سرقت،باید ها و نبایدها را بدانید

رنگ های روشن و شاد مانند زرد شما خوش بین و شجاع نشان میدهد به طوری که همه نگاه ها را از آن خود میکنید (البته برای زیبا شدن ، رنگ زرد با خاکستری میتواند انتخاب عالی باشد)

اگر عاشق رنگ زر هستید و روحیه ای فوق العاده شاد دارید توصیه ما به شما خرید درب چوبی با رنگ زرد میباشد ، در حین اینکه زیبا و جذاب به نظر میرسد حس دلپذیری را هم در فضا ایجاد میکند.

رنگ زرد به دلیل روشن بودن خاک و گرد و غبار زیادی را به خود جذب میکند پس سعی کنید مرتب آن را تمیز کنید و اما برای مراقبت از درب چوبی داخلی میتواند از مطالب قبلی ما کمک بگیرید.

درب-داخلی-رنگ-زرد

درب داخلی رنگ زرد

  • رنگ نارنجی

درب نارنجی ممکن برای خیلی از شما عجیب به نظر برسد ، اما بدانید که نارنجی یک انتخاب شگفت انگیز میتواند باشد به طوری که شما را خونگرم و مهربان جلوه میدهد .

نارنجی اغلب برای درب داخلی رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد دلیل آن میتواند تشویق مردم به گرسنگی باشد ، پس میتوانید اطمینان داشته باشید که رنگ نارنجی میتواند اشتهای شما را تحریک کند.

درب-داخلی-نارنجی

درب داخلی رنگ نارنجی

“در نتیجه ، رنگ بازگو کننده ی شخصیت و رفتار شماست ”

در این مطلب سعی کردیم شما را با انواع مختلف رنگ های درب داخلی آشنا کنیم ، تصمیم با شماست که کدام رنگ را دوست دارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *