10 راه برتر که می توانید درب ورودی خود را ضد سرقت کنید

درب داخلی
مزایا تعویض درب داخلی قدیمی منزل
ژانویه 18, 2020
درب ورودی شیشه خور
با خرید درب ورودی شیشه خور منحصر به فرد شوید
ژانویه 19, 2020
درب ورودی

درب ورودی

وقتی درب خانه خود را باز می کنیم میدانیم که از خطرات خارج از خانه در امان هستیم.  نباید بترسید که خانه شما میتواند در شب مورد حمله متجاوزان قرار بگیرد ، یا اینکه سارقان فرصت طلب ممکن است سعی کنند در حین خارج شدن شما از خانه ، قصد نفوذ به خانه شما را داشته باشند ، ایناها ترس هایی هستند که همیشه با ما همراه است.

مشکل این است که همه خانه ها آنقدر ایمن نیستند و نمیتوانند جلوی سارقان را بگیرند که ممکن است در ابتدا فرض کنیم ،دربهای ورودی ما همیشه موانع محکمی نیستند که باید از آن استفاده کنیم ، چه از طریق طراحی آنها ، قفل های ضعیف و چه نقاط ضعف دیگر ، پس یک درب ورودی ساده نمیتواند محافظ خانه شما باشد که ما ابتدا شانس خود را برای دعوت سارقان به داخل خانه امتحان خواهیم کرد میخواهیم با هم ببینیم که آیا سارقان موفق به ورود میشوند یا خیر!!

به همین دلیل مهم است که گاهی شما نگاهی به امنیت درب ورودی و راه هایی که بتوانید آن را بهبود ببخشید بیاندازید. در برخی موارد ، فقط ممکن است چند تغییر و تحول در رفتار درب باعث شود که درب قوی شود و خانه شما را در برابر سارقان حفظ کند(فقد با چند کوچک میتوایند شاهد امنیت خانه خود باشید)

بعضی از خانه ها ممکنه مثل گزینه ی قبل نباشند و نیاز به تغییرات و نصب های بزرگ مانند اقدامات پیشگیرانه جدید یا درب کاملاً جدید بهره مند شوند. در ادامه ما به 10 راه برتر که می توانید درب ورودی خود را ضد سرقت کنید اشاره خواهیم کرد اما قبل از آن ، بیایید بررسی کنیم که چرا تأمین امنیت این بخش از خانه بسیار مهم است و همه باید به آن توجه کنن چرا که غافل شدن از آن به معنی از دست دادن تمام دارایی آنهاست.

چرا باید روی امنیت درب ورودی تمرکز کنیم؟

درب ورودی آشکارترین نقطه ورود برای هرکسی است که سعی در دستیابی به ملک شما دارد(مهم ترین بخش منزل) حالا تصور کنید که این ورود غیرمجاز و توسط سارقان صورت بگیرد ، بله همانطور که فکر میکنید بسیار راحته با شکستن یک قفل ساده راحت میتوانند به حریم شما نفوذ کنن به همین راحتی حتی ممکنه فکرشم نکنید انقدر راحت باشه ولی همانطور که گفته شد برای سارقان هزار راه وجود دارد که بتوانند وارد خانه شوند ، شما که قصد ندارید این اجازه را به آنها دهید؟ پس باید فکری کنید ، باید به دنبال راهی برای محافظت از خانه خود باشید (چه راهی بهتر از اینکه درب داخلی خود را به یک درب ضد سرقت تبدیل کنید)

این واقعیت وجود دارد که همه سارقین و متجاوزان سعی در شکستن زیر قفل نمیکنند. دیگران سعی خواهند کرد که تحت تعقیب دروغین راه خود را ادامه دهند و از دسترسی به خانه استفاده کنند. گاهی ممکنه خود شما راه نفوذ را برای آنها باز بگذارید حالا به هر دلیلی (پس بیایید به این نگرانی ها پایان دهید)

بخوانید :   تولیدی درب ضد سرقت در شیراز

شما میتوانید سد محکمی در برابر درب ورودی منزل خود ایجاد کنید و به روش های مختلف جلوی سارقان را بگیرید. در اینجا 10 نکته برای کمک به شما آورده شده است که از درب شما یک محافظ کار میسازد.

10 راه برتر که می توانید درب ورودی خود را ضد سرقت کنید

1. یک قفل خوب بر روی درب خود نصب کنید

بسیاری از ما در مورد قفل های درب ورودی به عنوان اولین راه ایجاد مرز امن و ضد سرقت بین خانه و هر فرد متجاوز فکر خواهیم کرد. این کمک می کند تا یک بستن ایمن روی درب داشته باشید. این پیچ ها مانعی دشوار برای سارق احتمالی خواهند بود. در عین حال ، آنها می توانند آرامش خاطر را به صاحبان خانه ارائه دهند . پس نصب یک قفل با کیفیت و عالی درب ورودی شما را به یک درب ورودی ضد نفوذ تبدیل میکند.(نصب قفل درب خود را فراموش نکنید)

بهترین بن بستها قفل سنگینی دارند که درست در قسمت بازوی درب قرار دارد. همچنین باید یک صفحه ضربتی فلزی وجود داشته باشد تا از آن سطح بیشتری محافظت شود. به بن بستهای موجود فقط از فضای داخلی منزل می توان دسترسی پیدا کرد ، بنابراین راهی برای سارق دیدن یا دسترسی به آنها وجود ندارد.

2. قفل های موجود را دوباره جایگزین یا تقویت کنید

در عین حال ، تقویت هرگونه قفل موجود بر روی درها بسیار مهم است تا از امنیت آنها در هر زمان اطمینان حاصل شود. قفل هایی که قدیمی هستند و از بهترین های خود استفاده می کنند ، ممکن است به راحتی در اعتصاب شدید یک متجاوز قرار بگیرند. همین صفحات فلزی که در بالا ذکر شد می تواند در اینجا کمک بزرگی باشد.

3. کلیدهای قفل را در هر مکانی نگذارید(در نزدیک درب قرار ندهید)

این موضوعی است که برخی از شماها هنگام صحبت درباره امنیت درب ورودی از آن غافل می شوید. ما هرگز نمی توانیم صد در صد امنیت منزل خود را تامین کنیم.پس میتوانید با نصب یک قفل جدید رو روی درب و سپردن آن به فردی قابل اعتماد از امنیت خانه خود اطمنیان حاصل شوید.

این طبیعی است که صاحبان خانه یک کلید را در مکانی امن در نزدیکی درب داخلی منزل خود بگذارند. به این ترتیب وقتی که در مسافرت هستند همسایگان آنها می توانند وارد خانه شوند، در حالی که صاحبان خانه دور هستند ، به خانه شما رسیدگی کنند و گیاهان را آب دهند.این مزیت که خانه خود دست کسی بسپارید بسار خوب است به شرطی که قابل اعتماد باشد اما توجه داشته باشد که نباید کلید درب منزل خود را هرجایی قرار دهید چونکه در مناطقی که سارقین کار می کنند بی پروایی وجود دارد. سارقان هوشمند می توانند مکانهای اصلی را از بین ببرند و مراقب باشند همسایگان یا سایر بازدید کنندگان کلید را از زیر گلدان یا سنگ مخصوص گیاه در باغچه بازیابی کنند(سارقان همیشه هوشیار هستند و این بدانید که بدون هیچ اطلاعی اقدام به دزدی نمیکنند)

4. قدرت درب منزل خود را در نظر بگیرید

همین مورد در مورد قاب درب نیز صدق میکند. برخی از دربها با یک ضربه کوتاه  از هم جدا میشوند به همین دلیل مهم است که یک درب ضخیم ساخته شده از یک چوب قوی را انتخاب کنید.

5.درب ورودی با پنجره داشته باشید

دربهای با ویندوز (پنجره) می توانند یک گزینه عملی و مطمئن برای بیشتر خانه ها به نظر برسند. درب هایی که پنجره دارند چه از نظر زیبایی فوق العاده که میدهند ، نمای واضحی از نمای بیرونی این ملک ارائه می دهد ، در بعضی موارد نیز بسیار زیبا تر به نظر می رسد و ممکن است به ارزش جانبی خانه اضافه کند.
با این حال ، نمیتواند مانع سارق از شکستن پنجره و ورود به آن باشد البته همه به این ایده برمی گردد که درب تا چه حد امکان قوی و ایمن بسازد. هیچ نقطه ضعفی در هیچ کجای درب وجود نداشته باشد که منجر به شکستن درب شود.

6. وجود پنجره این امکان را به شما میدهد که بفهمید چه کسی در پشت درب است

یکی از دلایلی که افراد دوست دارند جلوی درب پنجره داشته باشد این است که به آنها امکان می دهد قبل از پاسخ دادن به آن ، نگاه کنند که چه کسی در پشت درب است. تهدیدهای فقط از سوی افراد که با شکستن درب و حالا هر گونه رفتار است ناشی نمیشود. هم چنین میتوانند آدم ربایی هایی وجود داشته باشد که تحت تعقیب دروغین وارد خانه می شوند و سپس به خانه و محتویات آن دسترسی پیدا می کنند. پنجره به شما این امکان را می دهد که قبل از باز کردن درب ، برچسب های نام و صورت فرد مقابل را ببینید.

7. زنگ هشدار را بر روی درب ورودی منزل خود قرار دهید

یک سیستم دزدگیر یک ابزار عالی است. ممکن است برخی از مالکان خانه این هشدارها را فقط یک سیستم امنیتی برای کمک به آنها در مواقع اضطراری بدانند ، این سیستم به شما کمک میکند که در وقوع جرم فرد مورد نظر را غافل گیر کنید.
با این حال ، سیستم هشدار مناسب ، در یک موقعیت برجسته ، می تواند به عنوان بازدارنده برای کسانی که از آنجا عبور می کنند ، عمل کند.بسیاری از سارقین مدتی طول می کشد تا یک محله را بیرون بیاورند و ملکی را پیدا کنند که بهترین هدف باشد اما اگر آنها بدانند که درب ورودی شما مجهز به زنگ هشدار میباشد برای ورود باید ریسک زیادی کنند و بعضیا ممکنه پشیمان شوند.

8. یک چراغ امنیتی را در مجاورت درب قرار دهید تا مزاحمان را کشف کند

چراغهای امنیتی ابزار محافظت کمتری در هنگام محافظت از خانه هستند. به محض اینکه شما به معنای واقعی کلمه چراغی را برای یک متجاوز بر دارایی درخشیدید ، همه خانواده را به حضور آنها هشدار می دهد. همسایگان همچنین ممکن است بتوانند آنچه اتفاق می افتد را ببینند و در صورت لزوم اقدام کنند. نور می تواند به سرعت مانع سارق شود.
این ممکن است با مزاحمان فرصت طلب تر که برای آزمایش درب و شانس خود امتحان می شوند ، اتفاق بیفتد. همچنین ، افرادی که مکان اصلی را بررسی می کنند ، ممکن است ببینند که چراغ وجود دارد و تصمیم می گیرند که ارزش این خطر را ندارد. یک چراغ امنیتی برای تشخیص حرکت خوب نباید گران باشد. پس یک چراغ ممکنه خانه شما را نجات دهد (خرید آن برای شما آرامش را به ارمغان خواهد آورد)

9. استفاده ار سنسور حرکت

این چراغ های امنیتی ، یک راه عالی است برای روشن کردن راه ورودی به خانه در زمانی که کسی خیلی نزدیک به درب داخلی باشد. با این حال ، این متجاوزان ممکن است در حال حاضر بیش از حد نزدیک باشند به درب خانه ی شما.
سنسورهای حرکت ابزاری عالی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند حواس خود را به حوادث و رفت و آمدهای هر کس که به خانه نزدیک شود ، نگه دارند. این سنسورها می توانند در تشخیص حرکت یا در برخی موارد از طریق تشخیص دما  برای هشدار دادن به صاحبان خانه هنگام عبور شخصی ، کار کنند. این برای افرادی که رفت و آمد ها برایشان خیلی مهم است بسیار کارآمد است.

10. در مورد کاشت اطراف درب ورودی منزل خود فکر کنید

این گفته به این معناست که اگر در اطراف منزل شما جایی برای مخفی شدن(پشت بوته ها و درختان) وجود دارد ، این برای سارقان یک مزیت عالی به حساب می آید چرا که میتوانند پشت آنها مخفی شوند تا از دید دیگران در امان باشند .
برای اینکه سارقان را ناراحت کنید و اجازه مخفی شدن به آنها را ندهید بایدا فضای اطراف خانهی  شما عاری از هرگونه بوته و درخت باشد ، این در صورتی که اگر چراغ و سنسورها روشن باشند سارق نمیتواند به موقع خود را در جایی مخفی کند.
این ممکن است در مقایسه با برخی از اقدامات پیشگیرانه دیگر یک ایده افراطی به نظر برسد ، اما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.
در هنگام انتخاب بهترین روش برای ایمن کردن درب داخلی و بیرونی خود در مقابل سارق ها ، موارد زیادی باید در نظر گرفته شود که در بالا به 10 تای آنها اشاره کردیم. در صورت امکان ، سعی کنید تا آنجا که ممکن است برای ایمن ترین شکل محافظت از آنها استفاده کنید و تلاش کنید که از همه زاویه ها به مشکل نگاه کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید. در عین حال ، مطمئن شوید که به طور خاص به مشکلات خانه خود می پردازید و جلوی ورود سارقان را میگیرید و همچنین به دنبال تغییر کمی باشید که متناسب با خانه شما و قسمت بیرونی ملک باشد. در مورد خطرات منطقه محلی خود فکر کنید. آیا شما در منطقه عاری از جرم و جنایت هستید یا در جایی که شاهد افزایش فعالیت هستید؟ سعی کنید این سوالات را از خود بپرسید ، جواب آن میتواند کمک خیلی بزرگ به شما کند
ترفندهای مختلف زیادی را ما در این مطلب به آن اشاره کردیم که می توانید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید که محل ورود منزل شما ایمن است.
اما اگر به دنبال خرید یک درب هستید پیشنهاد ما به شما خرید درب ضد سرقت است ، گروه صنعتی doorisgroup در این زمنیه میتواند کمک بسیار بزرگی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *