انتخاب درب تمام چوب داخلی ساختمان

درب داخلی چوبی
مراقبت از درب داخلی منزلتان را فراموش نکنید
ژانویه 14, 2020
درب-ضد-حریق
درب های ضد حریق را بهتر بشناسید
ژانویه 15, 2020
درب داخلی

درب داخلی

همه شما در انتخاب بهترین درب داخلی ساختمان همیشه دغدغه دارید چرا که نمیدونید کدوم درب برای منزل شما مناسب تر است ، شرط لازم برای ایجاد فضای خوب یکی از انتخاب های درب چوبی است با توجه به جزئیات از قبیل طراح و عملکرد ، میتوانید خیلی راحت درب مورد نظر را انتخاب کنید اما باید بدانید که درب چوبی بیرونی از منزل شما محافظت میکند و درب چوبی داخلی در تعیین سبک و دکوراسیون منزل شما کاربرد دارد و کمک میکند. این که آیا شما یک درب بیرونی مدرن میخواهید یا به دنبال یک درب داخلی ظریف و جذاب هستنید ؟ این را شما تعیین میکنید، ما برای کمک به شما ، لیستی از چهار عامل که در هنگام انتخاب درب های چوبی به شما کمک میکند تهیه کردیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه ای متناسب با سلیقه ی خود درب مدنظرتان را خریداری کنید.

4عاملی که در انتخاب درب داخلی ساختمان به شما کمک میکند!!

1.سبک

سبک یک درب ، احساس و روحیه ملک شما را بیان میکند ، قبل از انتخاب سبک مورد نظر خودتان ، باید اندازه و شکل فضایی درب منزلتان را بررسی کنید  ، به طور مثال درب های چوبی تک ، برای فضاهای کوچک یا متوسط ایده آل است در حالی که برای مناطق بزرگتر می توانید از درب های دوتایی استفاده کنید ، برای اینکه احساس یکنواختی را ایجاد کنید باید سبک درب مورد نظر شما متناسب با دکوراسیون شما باشد ،رنگ های روشن چشم انداز بهتری نسبت به درب های تیره دارد اما باز هم باید دکوراسیون منزل خود را مورد توجه قرار دهید “هر کسی سلیقه ی شخصی خود را دارد” پس متناسب با سلیقه و دیزاین منزلتان سبک درب را انتخاب کنید.

بخوانید :   خرید درب ضد سرقت کرمانشاه ، درب ضد سرقت ارزان بخرید!

سبک درب باعث میشود که جلوه منحصر به فردی را به منزل دهد پس سبک درب یکی از مهم ترین عامل هایی است که در انتخاب درب داخلی لازم است که به آن توجه کنید”توجه به این مورد الزامی است”

اگر دوست دارید بهترین و جذاب ترین درب های چوبی را از آن خود کنید ، بهترین سبک درب را انتخاب کنید که متناسب با منزل شما باشد.

2.جهت چرخش درب را مشخص کنید

بسته به این آیا می خواهید درب شما در داخل یا خارج از اتاق بچرخد ، میتوانید محل نصب لولا ها رو مشخص کنید، به طور کلی در فضای داخلی و عمومی منزل درب های چوبی اتاق یا حمام به داخل میچرخد. اما در بعضی از موارد ، درجایی که فضا محدودیت دارد و فضای کافی موجود نیست میتوانید لولای درب را به بیرون تنظیم کنید (یعنی درب ها به بیرون باز شود)

برای اینکه تصمیم درست را در مورد جهت مناسب باز شدن درب ها بگیرید ، وارد یک اتاق شوید و تصور کنید که کدام یک از این دو حالت برای فضای شما بهتر است و نمای جالب تری را ایجاد میکند و همچنین به این توجه کنید که درب مزاحمتی برای افراد ایجاد نکند و جلوی مسیر افراد منزل را نگیرد.

3.مواد استفاده شده در درب

بسیار توصیه میشود که به مواد درب داخلی خود دقت بسیاری نشان دهید چرا که مواد ماندگاری درب شما را تظمین میکند پس به راحتی از آن عبور نکنید.

در حالت ایده آل ، مواد درب شما باید از رطوبت دور باشد ، مقرون به صرفه بودن ملاک همه ماست ، ماندگاری و ظاهر لوکس و زیبایی داشته باشد به طوری که احساس فوق العاده ای در قلب و ذهن افراد ثبت کند.

بخوانید :   درب ضد سرقت ارزان + انواع آن

درب های گروه صنعتی doorisgroup در مقابل درب های دیگر مقرون و به صرف تر هستند و مناسب برای هر خانه ای با هر دکوراسیونی ، ماندگاری آن به سالیان سال میرسد “این یک تعریف نیست یک واقعیته” و ضد رطوبت میباشد .

4.رنگ درب

در بالا هم یک اشاره ریزی به رنگ درب منزل کردیم که در اینجا مختصر توضیح خواهیم داد.

رنگ یکی از مهم ترین عامل انتخاب درب چوبی است اصلا خود شما برایتان رنگ و سبک مهم است یا قیمت ؟ خیلیا رنگ و سبک مهم تر از قیمته براشون اما در اینجا ممکنه خیلیا هم باشند که قیمت برایشان مهم تر باشد البته که همه ما به دنیال زیبا ترین چیز ها هستیم اما گروه صنعتی doorisgroup برای این دوستان سوپرایز فوق العاده دارد که باعث میشود هیجان زده شوید ، با خود میگیوید هیجان زده ؟ مگه چیه که هیجان زده بشم ؟ بهتون میگم اما بزارید یکم شما را کنجکاو کنم بعد جواب سوالات شما را میدهم!!

خب بریم سراغ انتخاب رنگ ، اصمینان حاصل شوید که رنگ درب چوبی شما با فضای داخلی ملک مطابقت داشته باشد ، توصیه میوشد که پس از تصمیم گیری در مورد رنگ درب چوبی و طرح آن ، ملک مورد نظر خود را به دقت بررسی کنید .

دوستانی که اینجا دچار سردگرمی شده اند و نمیتوانند انتخاب درب را انجام دهند ما به آنها پیشنهادی داریم ، سعی کنید رنگ درب چوبی متناسب با کفپوش ، رنگ دیوار ها ، کابینت آشپزخانه تنظیم شوند تا یک دکور جذابی برای منزلتان انتخاب کرده باشید .

و اما سوپرایز گروه صنعتی doorisgroup ، تولید درب چوبی با رنگ و طراح ها فوق العاده زیبا ، مناسب برای هر خانه ای ، مناسب برای شمایی که قیمت ملاک است براتون ، doorisgroup درب چوبی ارزان قیمت را پیشنهاد میکند (با کیفیت صد درصد تضمینی) پس یک دقیقه وقت گجذشان برای دیدن محصولات ما را از خود نگیرید.

بخوانید :   خرید درب ضد سرقت خراسان شمالی بجنورد

قیمت درب داخلی تمام چوب ساختمان

قیمت درب داخلی ساختمان ، وابسته به جنس و کیفیت چوب و عواملی دیگر بستگی دارد ، هرچه کیفیت بال تر باشد به همان میزان قیمت هم افزایش پیدا خواهد کرد پس در انتخاب درب داخلی منزلتان با نهایت دقت عمل کنید.

شما میتوانید با خرید درب داخلی تمام چوب ، خانه خود را لوکس کنید ، درب داخلی مهمترین عضو داخلی منزل است و همه ی نگاه ها را به سمت خود جذب میکند پس غافل شدن از آن به این معنی است که توجه بسیاری را از خود گرفته اید.

 

در نتیجه باید بگوییم که درب های چوبی ترکیب کاملی از عملکرد ، جذابیت و دوام را به شما ارائه میدهد اما نه هر درب چوبیی (سعی کنید از مکان های مطمعن خرید کنید که درب چوبی قلابی به جای درب چوبی اصل بهتون ندهند)

درب های چوبی یک راه حل مدرن که مقاوت سختی را در برابر رطوبت دارد و از مجموعه درب هایست که هر خانه ای آرزوی داشتن آن را دارد و باعث تکمیل شده دکور مزنل شما میشود (بدون درب چوبی منزلتان کامل نیست) پس چه قصد خرید درب منزل دارید چه محیط کار توجه به این چهار نکته الزامی است چرا که اگر دوست دارید توجه همه را به خود جلب کنید اول راه انتخاب بهترین درب چوبی است .

توضیح ما در این مطلب به پایان میرسد امیدوارم کمکی هرچند کمکی تواسنته باشیم به انتخاب شما برای خرید بهترین درب چوبی کرده باشیم (با آرزوی بهترین ها برای شما)

در ادامه میتوانید با مراجعه به محصولات ما طیف گسترده ای از محصولات ما را مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *