کابینت آشپزخانه چوبی (شیک بودن را به شما هدیه میدهد)

کابینت آشپزخانه

هر آشپزخانه ای نیازمند کابینت است چرا که کابینت مهم ترین عضو آشپزخانه محسوب میشود حالا تصور کنید که اگر این کابینت از نوع چوبی باشد ! حتی تصورش هم آدم را وسوسه به خرید کابینت های چوبی میکند که علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که میدهند ، دوام بالا و ایمن بودن آن خیال شما را بابت این که لازم نیست چندسال بعد دوباره کابینت آشپزخانه را تعویض کنید راحت می کند چرا که کابینت های چوبی بادوام ترین نوع کابینت ها هستند و مناسب برای هر دکوراسیونی، در ادامه با ما همراه باشید تا دلیل وسوسه کننده ی کابینت های آشپزخانه چوبی را بفهمید.

شاید اینجا دوستانی باشند که نظراشان در مورد کابینت چوبی با من فرق میکند و میگویند که ما کابینت چوبی داریم ولی بعد یک مدت چوب آن فرسوده شده و شکل ظاهری خود را از دست داده است من در پاسخ به این دوستان میگویم که در خرید کابینت های آشپزخانه نهایت دقت خود را بکار بگیرید ، امروزه همه ما در بازار شاید تقلب های زیادی در همه ی اجناس شده ایم که کابینت های چوبی هم جزء این اجناس هستند ، بعضی از این کابینت های چوبی از چوب نیستند بلکه فقد روکش طرح چوبی دارند و صد درصد در مقابل کابینت های چوبی اصل دوام کمتری دارند و کارایی آنها به روز به چندسال میکشد اما کابینت چوبی که من از آن حرف میزنم میتواند برای سالیان سال مثل اولش شیک و زیبا باقی بماند بدون هیچ خرابی در درب های آن

اما ممکنه بعضی از شماها هنوز هم طرفدار کابینت های فلزی باشید و از کابینت های چوبی اطلاعاتی نداشته باشید فقد میدانید که گران است همین و بس . اگر مساله این دوستان فقط قیمت است که در مورد قیمت هم گروه دریس برای شما سوپرایزی دارد:)

ولی اگر قیمت ملاک برای آنها نیست ما به سلیقه و نظر آنها احترام میگذاریم و برایشان ارزش قائلیم ولی پیشنهاد میکنیم که تا اخر این مطلب را بخوانند شاید نظرشان عوض شد

قیمت کابینت آشپزخانه

اگر برای شما قیمت ملاک است که باید بگوییم که گروه صنعتی دریس در قیمت کابینت آشپزخانه برای شما عزیزان تخفیف فوق العاده ای قائل شده است و دوست دارد اجناس خود را با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهد ، چرا که برای دریس نظر و علاقه ی شما به کابینت های چوبی مهم است به همین دلیل قصد دارد کابینت آشپزخانه ارزان را به شما هدیه دهد ، شما میتوانید با دیدن محصولات دریس به ارزان بودن آنها پی ببرید ، ارزان بودن آنها به هیچ وجه بر روی کیفیت چوب آنها تاثیر منفی نمیگذارد گروه دریس فقد به دنبال زیبا کردن آشپزخانه ی شماست و دوست دارد تا شما دیگر دغدغه قیمت نداشته باشید .

گروه صنعتی دریس همواره میکوشد تا با کیفیت ترین و مرغوب ترین اجناس را برای شما تولید کند که یکی از آنها کابینت ایرانی از نوع چوب میباشد ، پس منتظر طرح های دیگری از کابینت ها باشید .

دلایل وسوسه کننده ی کابینت های آشپزخانه چوبی

1-طرح کابینت آشپزخانه

همه شماها به اولین چیزی که دقت میکنید صد درصد طرح کابینت است و دوست دارید که کابینت شما تک و قشنگ ترین کابینت باشد به طوری که دربین فامیل خانه شما از شیک ترین کابینت برخوردار باشد و حتی برای تعداد محدودی از شما ممکنه طرح مهم تر از جنس باشد اما به این توجه کنید که اولین ملاک شما برای انتخاب کابینت باید جنس آن باشد و بعد میتوانید به طرح کابینت دقت کنید.

ما در دریس متنوع ترین مدل و طرح ها را در اختیار شما قرار میدهیم و شما میتوانید متناسب با سلیقه ی و دکوراسیون آشپزخانه ی خود آن را انتخاب و خریداری کنید و جزو شیک ترین ها باشید “همین حالا شیک بودن را انتخاب کنید”

2-رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت باید متناسب با آشپزخانه انتخاب شود منظور از این گفته این است که آشپزخانه های کوچک باید از رنگ های روشن استفاده کنند چرا که رنگ های تیره آشپزخانه را کوچیک تر از آنچه که هست نشان میدهد ، رنگ های تیره بیشتر برای آشپزخانه های بزرگ پیشنهاد میشود و پیشنهاد ما برای آشپزخانه های کوچک استفاده از کابینت آشپزخانه سفید میباشد.

گروه دریس با تلاش های فراوان توانسته رنگ های متنوعی از کابینت های آشپزخانه چوبی را برای شما ارائه دهد و شما میتوانید متناسب با آشپزخانه و سلیقه خود آن را انتخاب و خریداری کنید.

3-ویژگی کابینت های چوبی

کابینت های چوبی علاوه بر ظاهر زیبا ، به دلیل انعطاف پذیریی که دارند در همه طرح و مدل ها قابل استفاده هستند و همچنین از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و فاقد مواد شیمیایی هستند که از آشپزخانه شما در برابر هر گونه حرارت محافظت میکنند و مناسب برای هر آشپزخانه و دکوراسیونی میباشد.

انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه برای منزل شما اولین اولویت ماست 🙂

نصب کابینت

این شرکت با داشتن افراد مجرب و متخصص در این زمینه شما را تا پایان نصب کابینت آشپزخانه منزلتان همراهی میکند تا دچار مشکل نشوید ، پس نگران نصب کابینت آشپزخانه ی خود نباشید.

 

در ادامه می توانید با کلیک بر روی تصویر محصول مورد نظر خود انواع و طرح های متفاوت و زیبای آن را مشاهده و از مشخصات آن آگاه شوید و تصمیم درست را برای خریداری آن بگیرید.برای خرید چنین کابینت عالیی هیچ وقت دیر نیست همین حالا هم با یک تصمیم آنی میتوانید صاحب بهترین کابینت چوبی شوید.

اگر دچار تعلل و سردرگمی در انتخاب کابینت آشپزخانه ی خود شده اید میتوانید از ما کمک بخاهید ، ما همیشه پاسخگو شما عزیزان هستیم.