درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک

درب غیر قابل دستبرد ترک جزء با کیفیت ترین و گران ترین درب های موجود هستند ،که در کیفیت حرف اول را میزنند.شرکت صنعتی دریس درب ارائه دهنده مدل های متفاوت از این نوع درب می باشد، که از کشور ترکیه وارد شده و پس از بررسی کیفیت و مشخصات ، آن را به مشتریان عرضه میکند.

باید بدانید که تمام درب های غیر قابل دستبرد ترک دو نوع اند: گروه اول آن دسته از درب هایی هستند که کاملا در کشور ترکیه تولید می شوند، اما دسته ی دیگر فقط یراق آلات آن از ترکیه وارد و مونتاژ درب در ایران صورت می گیرد، که تفاوت چندانی در میزان کیفیت محصول ندارد.مشخصات این درب ها این است که دارای 4 عدد لولا می باشند و قابلیت ریگلاژ را نیز دارد.

برروی اکثر درب ها یک عدد چشمی نصب شده و همچنین دارای دستگیره و قفل شب بند استاندارد هستند.
سیستم قفل درب که با چرخاندن کلید بطور همزمان 8 عدد زبانه متحرک و ثابت از دو جهت وارد چهار چوب میشوند
درب های ترک دارای 8 عدد کلید کامپیوتری میباشد که 3 عدد از کلیدها معروف به کلید کارگری و برای استفاده در زمان ساخت و ساز ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند و 5 عدد کلید به عنوان کلید های اصلی مورد استفاده قرار میگیرند.درب های ضد سرقت ترک را با روکش ها و مدل های متفاوتی تولید میکنند که در ادامه می توانید از این محصولات دیدن فرمائید.

سوالات متداول

در این قسمت به برخی سوالات که اغلب در ذهن مشتری بوجود می آید پاسخ داده ایم:

قیمت درب ضد سرقت ترک در چه محدوده ای می باشد؟

قیمت این نوع درب ها باهم متفاوت است به طوری که بستگی به یراق آلات استفاده شده نوع روکش و جنس چوب و ابعاد و ضخامت و.. درب دارد که در قیمت آن بسیار تاثیر گزار می باشد.جهت اطلاع دقیق از قیمت ها بهتر است با کارشناسان دریس درب تماس بگیرید.

اندازه استاندارد درب ها چگونه است؟

درب ضد سرقت تک لنگه = ۱۱۰ * ۲۱۰ سانتی متر
درب ضد سرقت دو لنگه 180*217 سانتي متر

توجه داشته باشید که شرکت صنعتی دریس این قابلیت را دارد تا با ابعاد مورد نظرتان بتوانید محصول خود را سفارش دهید.